-15%

Декоративна 3D панель самоклейка під цеглу сірий Катеринославський 700х770х4мм (042)
87 ₴
73,95 ₴
- В наявності
- Код: 042-4
+380 (66) 565-15-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна 3D панель самоклейка під цеглу сірий Катеринославський 700х770х4мм (042)
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі під Катеринославську цеглу. Тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Перевага панелей:
Легкий монтаж;
Підходять для використання на нерівних поверхнях;
Якісний утеплювач;
Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
Можна мити;
Не вбирають вологу та бруд;
Гіпоалергенні;
Незаймистий матеріал;
М'які та безпечні для дітей;
Не виділяють шкідливих випарів;
Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі, з універсальним дизайном під катеринославську цеглу підходять для поклейки як у приватному будинку:
Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з встановлення декоративної 3D панелі під катеринославську цеглу:
Виміряти поверхню, що обклеюється;
Очистити стіну від пилу;
З панелі зняти захисну плівку;
Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покривлена панеллю площа | 0,539 |
| Розмір | 70*77см (70*77см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,95 ₴





