-19%

Самоклеюча вінілова плитка дика груша, ціна за 1 шт. (СВП-013)
Матеріал:
- Поліуретановий верхній шар.
- Прозорий захисний шар із міцного ПВХ (оберігає покриття від стирання та механічних пошкоджень).
- Кольоровий шар із друкованим зображенням (забезпечує декоративні якості).
- ПВХ основа
- Клейовий шар.
- Паперова підкладка.
Переваги використання самоклеючої вінілової плитки:
- Термін служби від десяти років та вище.
- Високе шумопоглинання.
- Стовідсоткова вологостійкість.
- Стійка до механічних дій, не залишаються сліди від меблів.
- Чи не деформується.
- Легке укладання.
Продукцію компанії можна купити по всій Україні: Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Суми , Чернігів, Херсон, Донецьк, Луганськ, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці та ін. містах України.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 3D Loft |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 152.4 мм мм |
| Длина | 914,4 мм |
| Материал | Винил |
| Покривається панелью площа | 0.136 кв.м |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 1,5 мм мм |
| Форма поставки материала | Лист |
Информация для заказа
- Цена: 55,89 ₴




