-43%

Самоклеюча 3D панель під бежеву цеглу катеринослав 700х770х3мм (344-3)
105 ₴
59,85 ₴
- В наявності
- Код: 324-3
+380 (66) 565-15-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самоклейна панель 3D під бежеву цеглу екатеринослав 700х770х3мм (344-3)
Декоративні 3D панелі на самоклейній основі тепер можна з легкістю зробити ремонт за 1 день! Водночас не потрібно шукати поспіль для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал — спінений поліпропілен. Термін експлуатації становить понад 20 років.
Переваги панелей:
Легкий монтаж;
Підходять для використання на нерівних поверхнях;
Якісний утеплювач
Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
Можна мити;
Не вбирають вологу та бруд;
Гіпоалергенні;
Матеріал, що не займається,;
М'які та безпечні для дітей;
Не виділяють шкідливих випарів;
Є всі необхідні сертифікати.
Самоклейні панелі з універсальним дизайном підходять для клеєння як у приватному будинку:
Квартира/будинок (кухня, санвузел, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокою).
Так і в громадських місцях:
Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція щодо встановлення декоративної 3D-панеми:
Вимірювати обклеювану поверхню;
Очистити стіну від пилу;
З панелі зняти захисну плівку;
Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Декоративні 3D панелі на самоклейній основі тепер можна з легкістю зробити ремонт за 1 день! Водночас не потрібно шукати поспіль для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал — спінений поліпропілен. Термін експлуатації становить понад 20 років.
Переваги панелей:
Легкий монтаж;
Підходять для використання на нерівних поверхнях;
Якісний утеплювач
Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
Можна мити;
Не вбирають вологу та бруд;
Гіпоалергенні;
Матеріал, що не займається,;
М'які та безпечні для дітей;
Не виділяють шкідливих випарів;
Є всі необхідні сертифікати.
Самоклейні панелі з універсальним дизайном підходять для клеєння як у приватному будинку:
Квартира/будинок (кухня, санвузел, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокою).
Так і в громадських місцях:
Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція щодо встановлення декоративної 3D-панеми:
Вимірювати обклеювану поверхню;
Очистити стіну від пилу;
З панелі зняти захисну плівку;
Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 70*77см (70*77см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,85 ₴