-43%

Декоративна 3D панель самоклейка під цеглу сірий Катеринославський 700х770х3мм (042)
105 ₴
59,85 ₴
- В наличии
- Код: 042-3
+380 (66) 565-15-06
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Декоративна 3D панель самоклейка під цеглу сірий Катеринославський 700х770х3мм (042)
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі під Катеринославську цеглу. Тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Переваги панелей:
Легкий монтаж;
Підходять для використання на нерівних поверхнях;
Якісний утеплювач;
Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
Можна мити;
Не вбирають вологу та бруд;
Гіпоалергенні;
Незаймистий матеріал;
М'які та безпечні для дітей;
Не виділяють шкідливих випарів;
Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі, з універсальним дизайном під катеринославську цеглу підходять для поклейки як у приватному будинку:
Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з встановлення декоративної 3D панелі під катеринославську цеглу:
Виміряти поверхню, що обклеюється;
Очистити стіну від пилу;
З панелі зняти захисну плівку;
Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 770 мм |
| Длина | 700 мм |
| Материал | Вспененный полипропилен |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Форма поставки материала | Лист |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Покрываемая панелью площадь | 0,539 |
| Размер | 70*77см (70*77см) |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 59,85 ₴



