-40%

Декоративна 3D панель самоклейка під цеглу Рожевий 700х770х3мм (004-3)
91 ₴
54,60 ₴
- В наличии
- Код: 4-3
+380 (66) 565-15-06
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Декоративна 3D панель самоклейка під цеглу Рожевий 700х770х3мм (004-3)
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі під цеглу. Тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Переваги панелей:
Легкий монтаж;
Підходять для використання на нерівних поверхнях;
Якісний утеплювач;
Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
Можна мити;
Не вбирають вологу та бруд;
Гіпоалергенні;
Незаймистий матеріал;
М'які та безпечні для дітей;
Не виділяють шкідливих випарів;
Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі з універсальним дизайном під цеглу підходять для поклейки як у приватному будинку:
Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з монтажу декоративної 3D панелі під цеглу:
Виміряти поверхню, що обклеюється;
Очистити стіну від пилу;
З панелі зняти захисну плівку;
Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі під цеглу. Тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Переваги панелей:
Легкий монтаж;
Підходять для використання на нерівних поверхнях;
Якісний утеплювач;
Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
Можна мити;
Не вбирають вологу та бруд;
Гіпоалергенні;
Незаймистий матеріал;
М'які та безпечні для дітей;
Не виділяють шкідливих випарів;
Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі з універсальним дизайном під цеглу підходять для поклейки як у приватному будинку:
Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з монтажу декоративної 3D панелі під цеглу:
Виміряти поверхню, що обклеюється;
Очистити стіну від пилу;
З панелі зняти захисну плівку;
Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 770 мм |
| Длина | 700 мм |
| Материал | Вспененный полипропилен |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Форма поставки материала | Лист |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Покрываемая панелью площадь | 0,539 |
| Размер | 70*77см (70*77см) |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 54,60 ₴





