Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка доставка | днапро, запорожнення, київ, левів, одесу, півтава, харків |
| Тип | дзеркало |
| Довжина | 400 mm |
| Товщина | 2 mm мм |
| Ширина | 600 mm мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Злісний поліпропільний |
| Форма поставки матеріалу | Листя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354,60 ₴


